ART / Lithographs / Litographs in colors 8192454
nr 819 2454
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
2 pcs. Bert Håge Häverö (b. 1932), archipelago scene, numrerade och signerade, subject size: 40x53, one without glass,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Bert Håge Häverö (f. 1932), skärgårdsmotiv, numrerade och signerade, motivets mått: 40x53, en saknar glas
Bert Håge Häverö, Swedish painter, born 1932, dead 2014.
800
SEK 1300
Monday April 8 2013
at 20:35:59
300 kr
350 kr
800 kr
600 kr
1.000 kr
6
1.200 kr
Bert Håge Häverö
Read more about Bert Håge Häverö